Результати виборів старост в Смирновській ОТГ

Дата: 05.12.2016 15:19

4 грудня 2016 року відбулися вибори старост сіл Зразкове, Зелений Гай, Діброва, Верхньодрагунське, Титове. За результатами виборів старостами сіл обрано Кривик Жанну Миколаївну та  Буць Світлану Федорівну.

"Згідно  ст. 85, 88 Закону України « Про місцеві вибори старост», відповідно до постанови № 9 від 05.12.2016 Смирновською сільською виборчою комісією Більмацького району Запорізької області. Перші місцеві вибори старост сіл Зразкове, Зелений Гай, Діброва, Верхньодрагунське, Титове. 04.12.2016 р. вважати такими, що відбулися. За підсумками голосування були встановленні такі результати. На виборчій дільниці с.Титове № 230287 більшістю голосів старостою села Титове обрано Кривик Жанну Миколаївну 1973 р.н., місце проживання село Титове, вул. Поштова, 3, позапартійна, освіта середня спеціальна, попереднє місце роботи Смирновська сільська рада, висунута шляхом само висування, позапартійна. На виборчій дільниці № 230277 старостою сіл Зразкове, Зелений Гай, Діброва, Верхньодрагунське обрано Буць Світлану Федорівну 1966 р.н.,місце проживання село Зразкове,вул. Молодіжна,5 освіта вища, попереднє місце роботи Смирновська сільська рада, висунута шляхом самовисування, позапартійна."