Єпископ Єфрем вчинив богослужіння в с.Смирново

Дата: 21.10.2016 15:13

Єпископ Єфрем вчинив богослужіння в с.Смирново, Більмацького церковного округу 17 вересня 2016 року особливий день для общини храму на честь священномученика Климента Римського с.Смирново, Більмацького церковного округу. Цього дня, коли народ православний оспівує Пресвяту Богородицю в Її чудовому образі "Неопалима Купина" з архіпастирським візитом в с.Смирново прибув Преосвященнейший єпископ Бердянський і Приморський Єфрем.

Біля входу в храм Владику з короваєм і кольорами зустрічали прихожани і гості храму. За Божественною Літургією Його Преосвященству послужили: благочинний Більмацького церковного округу архімандрит Димитрій (Михешкин), настоятель Покровского храму с. Андріївка, Бердянського церковного округу протоієрей Димитрій Арабаджи, настоятель Спасо-Преображенського храму с. Просторе, Чернігівського церковного округу ієрей Василь Паша, настоятель храму на честь священномученика Климента Римського с. Смирново ієрей Георгій Губаль. За праці по відродженню церковного життя і християнської общини с. Смирново, настоятель храму ієрей Георгій Губаль Правлячим Архієреєм був удостоєний правом носіння камілавки. Сугуба молитва була вознесена за богослужінням про припинення ворожнечі в країні нашій. Після закінчення богослужіння Владика Єфрем звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів історію ікони Божої Матері "Неопалима Купина", а також привітав настоятеля і прихожан зі святом. У свою чергу настоятель храму ієрей Георгій подякував Преосвященнійшого єпископа Єфрема за архіпастирський візит і побажав Божої допомоги в Його святительському служінні.