Свято зі сльозами на очах

Дата: 10.05.2017 14:55

Фото без описуВелике свято Перемоги відзначили жителі Смирновської громади.
8 Травня День пам’яті та примирення традиційно відзначили титовці ритуалом «Свіча пам’ яті» , зразківці провели мітинг та святковий концерт. Цього дня вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, яких на території громади залишилося двоє. Це житель с.Смирнове Марочко Микола Максимович та жителька села Зразкове  Бідна Мотрона Петрівна. Смирновський сільський голова Романюк О.Я. вручив їм подарунки від депутата облдержадміністрації Попова А.В. та від Смирновської сільської ради.

9 Травня по  селах Смирнове, Титове, Олексіївка та Вершина Друга пройшли мітинги пам’яті та святкові концерти. Титовці ще організували благодійний обід для ветеранів праці, дітей війни. В задушевній обстановці лунали пісні для гостей, а також і з їхніх уст – пісні їхньої молодості.