На Святого Миколая чекають всi

Дата: 21.12.2016 14:24

На Святого Миколая чекають всi: i дорослi, i малеча. Особливим це свято учнi Смирновської фiлiї зробили для воїнiв 40 артбригади, яка базується у с. Трудовому.  Цього дня воїни завiтали до  школи. Всi зiбралися в затишному класi.  Гостей щиро привiтав зі святом завiдувач  фiлiєю Крутько А.В.

Дiти пiдготували святковий концерт. Не обiйшлося, звичайно, без «нечистої сили». Лунав веселий смiх, колu на iмпровiзованiй сценi з’явились два чортики. Хлопчики майстерно виконали свої ролi, смiялися i дорослi, i малi. У гостi до присутнiх завiтав i Святий Микoлай  ( роль якого виконував Пилипенко О.) зi своїм янголом. Вiн привiтав воїнiв та дiтей i всiх присутнiх зі святом i роздав дітлахам «миколайчики».  Насамкiнець вiйськовi подякували дітям за родинний затишок, теплі слова i подарували їм солодощi, нaтомiсць воїнiв пригостили чаєм та кавою.