Зі святом Останнього дзвоника!!!

Дата: 29.05.2017 13:38

Ось і пролунав останній дзвоник для дітлахів, що навчаються в Олексіївській школі та її філіях. На свято зібралися діти та дорослі, лунали слова подяки та пісні. До теплих слів приєдналися і гості, а за високу професійну майстерність колектив  Олексіївської школи отримав грамоту від заступника директора департаменту освіти Запорізької обласної державної адміністрації Захарчука В.М.

В Смирновській філії Олексіївської ЗОШ особливим це свято було для учнів 9 - го класу, які залишають школу і йдуть у доросле життя. На святі були присутні гості: вчителі-пенсіонери, отець Георгій, спеціаліст відділу освіти Смирновської громади Потапенко Ю.Ю., голова профспілки «40 років АГРО» Бідник Г.М., командир самооборони «Берда» Скрибець В.І..Гостей щиро привiтав зі святом завiдувач фiлiєю Крутько А.В. Кращі з учнів були відзначені похвальними листами та грамотами. Діти, які приймали участь у конкурсах, олімпіадах та змаганнях отримали подарунки від Смирновської сільської ради. По завершенню свята учні 1-го та 9-го класу поклали квіти до пам’ятника генералу Смирнову.