Трава перемагає!

Дата: 09.06.2016 13:20

Фото без опису  Трава перемагає!

Шановні мешканці населених пунктів Смировської територіальної громади утримуйте  свої при дворові території у відповідності з правилами благоустрою !

Цього року дощова погода  спричинила активний ріст рослин. Тому на сьогодні основна проблема  - висока трава на при дворових територіях ( від паркану до проїжджої частини). Де - які господарі запустили настільки свої земельні ділянки разом з двором та при дворовою територією,  що не зрозуміло,  чи там хтось мешкає. Сільська  рада неповинна обкошувати території від  двору до дороги , це територія, якою користуються мешканці для обслуговування   під’їздних шляхів до своїх приватних осель. Таке ставлення далеко не відповідає правилам благоустрою. А ще, шановні мешканці,  майте хоч трішки любові до рідного села -  проявіть зусилля, щоб зробити його краще.  Адже не обкошені   подвір’я значно псують вигляд вулиці та загальний стан населеного пункту!