Збережемо історію

Дата: 11.09.2017 11:32

Смирновська ОТГ славиться своїми традиціями. В селі Вершина Друга багато зроблено для відродження рідного краю, відродження його історії.  Не винятком було і святкування Дня Незалежності України цього року. Ентузіасти – вершинці на свято відкрили ще один музей - українського народного одягу та сімейного побуту. «ТОВ «40 Років-Агро» надало місце для облаштування музею. Речі збирали не лише у своєму селі, а і за його межами.

Найактитвніші члени пошукової групи Каплій В.В. та Тарасович Н.В. мали честь перерізати стрічку та відкрити музей.

Молоде покоління із цікавістю розглядало одяг бабусь та дідусів, а також предмети побуту, якими вони користувалися.  Старше покоління згадувало молодість з ностальгією.

Низький уклін, шана усім активістам, які бережуть і відроджують традиції та історію рідного краю.