Допомога для Авдіївки

Дата: 20.02.2017 11:14

https://rada.info/upload/users_files/04352635/3b3a910a8b3a4f28261ab7ad6662b1c2.jpegВчителі, учні та їх батьки Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів глибоко переймаються жахливими подіями, які відбулися останнім часом в місті Авдіївка Донецької області. Щоб прискорити відновлення життєдіяльності надали благодійну допомогу постраждалому населенню міста.

Для немовлят закуплено памперси, дитяча присипка та вологі серветки більше ніж на 2 тисячі гривень, також  організовано збір продуктів харчування, білизни та теплого одягу.

Речі та продукти передано в зону конфлікту через волонтерський центр селища Більмак (координатор Бузало Альона Володимирівна).

Адміністрація школи та відділ освіти Смирновської сільської ради виносить подяку всім учасникам благодійної акції.