Свята культури.

Дата: 15.11.2016 10:55

9 листопада - день української писемності. По школах пройшли заходи до цього свята. Провели шкільний етап конкурсу ім. Яцика. Олексіївці та зразківці написали всеукраїнський диктант. У Смирновській та Титовській філіях провели свято “День писемності”.

8 листопада пройшов районний конкурс ім.Т.Шевченка. В ньому взяли участь і представники нашого освітнього округу. Переможцем серед 5-7 класів стала учениця 6 класу Савіська Альона. Її творча робота “Задума освітнього дерева” виборола 1 місце. Тепер Альона готується на областний тур конкурсу. Ми бажаємо їй успіху і перемоги.

22 жовтня відбулися у Камяній Балці змагання туристів із велоорієнтування. Олексіївська команда була представлена учасниками 4 та 7 класів. 3 місце зайняла учениця 4 класу Білан Кіра.