Громада розчищає дороги від снігу.

Дата: 16.01.2017 10:10

Фото без описуЗима вносить корективи в життя кожного з нас. Традиційно з настанням зимових снігопадів на автошляхи виходять дорожні служби для розчищення снігу. Так склалося, що автодор розчищає тільки центральну трасу (та і то не в першу чергу), останні дороги чистять  підприємства агропромислового комплексу . Та в цьому році до парку техніки для прибирання снігу додалася ще одна одиниця.

В 2016 році Смирновська ОТГ придбала трактор,  лопату та розкидач піску для розчищення снігу, що передали в комунальне підприємство «Господар 2016» Смирновської ОТГ. І вже під час першого великого снігопаду трактор вспів попрацювати. Крім центральної траси через наші села прочищали дорогу на Титове, вулиці по с. Олексіївка, та с. Смирнове, а на вихідних -допомагав вибратися із снігового полону машині, що застрягла на дорозі в напрямку до ст. Більманка, попутно розчистивши автошляхи станції Більманка. Тож приємно, коли придбана техніка працює на благо всіх жителів громади.