Про безоплатну правову допомогу

Дата: 17.01.2017 10:07

5 січня 2016 року набули чинності зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу". Так, тепер право на вторинну правову допомогу (допомогу у складенні позовних заяв та представництво інтересів) мають ВПО, УБД (з усіх питань), а також особи, середьномісячний дохід яких не перевищує двох прожиткових мінімумів громадян (3088 грн). При цьому враховується дохід лише особи, яка звертається до бюро, а не дохід сім'ї, як було раніше. Нагадуємо, що юридичні консультації надаються ВСІМ громадянам без виключення з усіх категорій питань.

В Більмацькому районі одержати безоплатні правову допомогу можна в "Бюро правової допомоги", що безоплатно надає правові консультації, роз'яснення, правову інформацію усім категоріям громадян, окремим з якиї забезпечує доступ громадян до безоплатної вторинної правової допомоги.
Адреса: 71001, Запорізька обл., Більмацький р-н, смт.Більмак, вул.Запорізька, 28-А
Електронна адреса: bilmakske@legalaid.zp.ua
Телефони: (06147) 220-74, 220-54

Більмацький регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області