Свято вершинців

Дата: 04.05.2017 09:57

Фото без описуБагатолюдним було у неділлю село Вершина Друга. Місцеві жители, гості, військові зібралися біля будинку культури. Організатори свята –місцеве громадське об’єднання «Берда» на чолі із Скрибцем В.І., який багато зробив для відродження історії свого краю і, зокрема,  вершинської землі.

Свято відкрили  Державним гімном та хвилиною мовчання за загиблими героями та мирними жителями Сходу.

З вітальними адресами виступили отець Георгій  храму Климента Римського  с. Смирнове, селищний голова смт. Більмак Будник П.І ,  помічник народного депутата України О.С.Пономарьова у Більмацькому районі

Єрмак І.О.,  голова Смирновської сільської ради Романюк О.Я.,  керуючий 3 відділком ТОВ «40 РОКІВ -АГРО» Дубовик М.М.

Святковий концерт для вершинців підготували група «Альянс»  з

с. Білоцерковка  та музичний самородок  із с. Олексіївки  (нині житель м.Запоріжжя) Машталер В.Ф.

Цього ж дня відкрили пам’ятний знак тим, хто стояв у витоків цього степового краю. Право відкрити його було надано почесним жителям

с. Вершина Друга  Дубовику М.М.,  Кардашевському  М.Г.,   Красновиду М.І.   та Смирновському сільському голові  Романюку О.Я.