Куйбишевський район, Запорізька область

30.06.2016

Смирновська сільська об’єднана територіальна громада Куйбишевського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування –Державний реєстратор, державний кадастровий реєстратор сільської ради.

Особа, яка претендує на посаду, повинна мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста та навики роботи на комп'ютері та програмні засоби Word, Excel,володіти державною мовою.

Стаж роботи за фахом на державній службі – не менше як три роки, або за фахом – не менш як п'ять років. Необхідні документи заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, паспорт, документ про освіту, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.

Подавати за адресом : 71040, с.Смирнове, вул. Торгова, 1, Сільська рада.

Термін подання документів – 30 днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: 7-43-45, 7-43-42.

Смирновська сільська територіальна громада (об'єднана) Куйбишевського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста юридичного відділу;

- спеціаліста І категорії відділу надання адміністративних послуг;

- державного реєстратора

- державного кадастрового реєстратора;

- спеціаліст І категорії,землевпорядник.

Подавати за адресою: 71040, село Смирнове, вул. Торгова, 1

Довідки за телефонами:  7-43-45.