28 ЛИПНЯ — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, УЧАСНИКІВ ДОБРОВОЛЬЧИХ ФОРМУВАНЬ ТА ЦИВІЛЬНИХ ОСІБ, ЯКІ БУЛИ СТРАЧЕНІ, ЗАКАТОВАНІ АБО ЗАГИНУЛИ В ПОЛОНІ
28 липня — День пам'яті Захисників і Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули в полоні
Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто пережив нелюдські випробування полону, був страчений, закатований або не повернувся додому.
Цей день є нагадуванням про страшну ціну, яку Україна платить за свою свободу. Ми вшановуємо військовослужбовців, добровольців і мирних жителів, чиї життя обірвалися внаслідок жорстокості та злочинів російського агресора.
Їхня мужність, незламність і відданість Україні назавжди залишаться в нашій пам'яті. Наш обов'язок — берегти правду про їхній подвиг, підтримувати їхні родини та робити все можливе, аби подібні злочини були покарані.
Вічна пам'ять усім, хто загинув у полоні.
Слава Україні! Героям слава!
