Куйбишевський район, Запорізька область

Робота відділу

Оздоровлення та відпочинок дітей

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про оздоровлення та відпочинок дітей», враховуючи розпорядження першого заступника голови обласної державної адміністрації  від 04.04.2016 №145 «Про організації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків влітку 2016 року», рішенням сесії Смирновської сільської ради від 25.03.2016 №4 було створено «Комплексну програму з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї  та попередження насильства, гендерного паритету, протидії торгівлі людьми на території ОТГ Смирновської сільської  ради на 2016-2020 роки» з метою належної організації та проведення оздоровлення дітей.

Влітку 2016 року з обласного бюджету було виділено 6 путівок, якими були оздоровлені діти з категорії сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Було придбано 6 путівок до ДЗОВ «Факел» на 21 день.

Діткам все сподобалося, сказали, що з радістю поїдуть ще на відпочинок.

Потім з обласного бюджету прийшла ще одна путівка до ДЗОВ «Северянін», в якому оздоровилася дитина з багатодітної родини.

За бюджет Смирновської ОТГ було придбано 8 путівок до ДЗОВ «Прометей», якими також були оздоровлені діти з категорії сімей, що опинилися в СЖО.

Після шкільних опитувань дітей та їх батьків, було вияснено, що кожна родина оздоровила свою дитину протягом 2016 року.

Акція " Першокласник"

31.08.2016 року начальник відділу надання соціальних послуг Білик Н.А. та фахівець із соціальної роботи Тарасенко Д.О. вручили шкільні ранці дітям, які йдуть до першого класу та родини яких опинилися в складних життєвих обставинах.

Шкільні ранці було отримано від обласної акції «Першокласник» 2016 року.

Діткам та їхнім батькам дуже сподобалися ранці.

Допомога першокласниці

08.09.2016 року працівники Смирновської сільської ради  (після отриманої інформації від ФСР Тарасенко Д.О.  про відсутність необхідних канцтоварів для навчання першокласниці Ванярхи К.В., родина якої опинилася в СЖО)  за добровільний внесок власних коштів придбали для Ванярхи Катерини Василівни необхідне канцелярське приладдя для навчання в 1 класі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а саме:

Зошити, альбоми для малювання, кольоровий папір, ножиці, пластилін, ручки, олівці, лінійку, гумку, клей, кісточки для клею, кольоровий картон, папку для зошитів, кольорові фарби, кольорові олівці, кольорові фломастери, підстругачку, папку для трудового навчання, обгортки для зошитів, мило.

09.09.2016 фахівець соціальної роботи Тарасенко Дарина Олександрівна принесла все придбане канцелярське приладдя до 1 класу Олексіївської ЗОШ та віддала класному керівнику Борідько Тетяні Анатоліївні.

Дитина була дуже вдячна, зраділа, що має все необхідне для навчання.

Також для дівчинки була зібрана гуманітарна допомога, а саме одяг, який дуже сподобався Катерині.

Виховний захід до Дня Захисту дітей

Начальник відділу надання соціальних послуг Білик Наталія Андріївна провела бесіду на тему: «Наші права-щасливе дитинство», де розповіла дітям про їхні права та обов’язки, а фахівець із соціальної роботи відділу надання соціальних послуг Тарасенко Дарина Олександрівна провела виховну годину на тему «Який я», де допомогла дітям розібратись в своїх позитивних і негативних рисах характеру та уподобаннях.

Діти були активними, веселими, всі висловлювали свою думку, спілкувалися один з одним, в цілому залишилися задоволеними.

01. 06.2016 до Дня захисту дітей Відділом надання соціальних послуг Смирновської ОТГ було проведено виховний захід для дітей Олексіївської та Смирновської шкіл в англомовному літньому таборі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

e45f478316803b6de28de25d39dab8a7