До відома користувачів централізованого водопостачання села Олексіївка.

Дата: 19.12.2016 16:16

Фото без опису

Згідно рішення №12 Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області від 9 листопада 2016 року вирішили :

1. Узгодити КП «Господар 2016» обов’язкове встановлення водолічильників абонентами села Олексіївка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку.

2. Термін обов’язкового встановлення водолічильників абонентами села Олексіївка встановити до 01 травня 2017 року.

3.  КП «Господар 2016» розрахунки за спожиту воду починаючи з 01.05.2017 року здійснювати на основі показів засобів обліку.

4.  Виконавчому апарату сільської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами села Олексіївка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку», шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті Смирновської сільської ради.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту,   зв’язку та сфери послуг.

Згідно рішення №11 Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області від 9 листопада 2016 року вирішили:

1. Встановити  з 01 січня 2017 року тарифи на послуги з централізованого водопостачання, що надаються КП «Господар 2016» за 1 м. куб.:

1. для населення – 11,00 грн.,

2. бюджетних установ – 17,00 грн.;

3. для інших споживачів-18,00 грн.;

2. При відсутності лічильника на водокористування:

1. для громадян, які  проживають в житлових будинках з водопроводом - 40,00 грн. з однієї особи на місяць;

2. для великої рогатої худоби - 42,00 грн. на 1 голову в місяць.

3. З вуличної колонки :

1. для населення – 21.00 грн. з однієї особи на місяць.

З повним текстом рішень щодо централізованого водопостачання села Олексіївка  можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами села Олексіївка

Про визначення КП «Господар 2016» виконавцем комунальних послуг з централізованого водопостачання с.Олексіївка.

Про погодження проекту рішення для обговорення «Про встановлення та затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання»

Про затвердження норм використання води споживачами с.Олексіївка.

Всі запитання щодо централізованного водопостачання приймаються КП "Господар 2016"  с. Смирнове, вул. Торгова, буд.1, тел. 067-4184496 або 7-43-45, smirnov-sr@ukr.net

Фото без опису