Пологівські платники управління поповнили бюджети на 400 мільйонів гривень

Дата: 12.09.2018 13:48

Фото без описуПологівські платники управління поповнили бюджети на 400 мільйонів гривень
За січень-серпень 2018 року платники Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області забезпечили до бюджетів усіх рівнів майже 400 мільйонів гривень податків і зборів.
Як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй, до державного бюджету сплачено понад 160 мільйонів, до місцевих держбюджету – майже 20 мільйонів, до бюджетів громад – понад 35,6 млн. гривень.

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається одним з найбільших джерел наповнення бюджету. За вісім місяців його надійшло у сумі 210,7 мільйона, відповідно, до державного бюджету спрямовано 53,5 мільйона, до місцевих – 157,2 мільйона.

Повний текст документу