До уваги платників податків! Сплачуйте податки на нові бюджетні рахунки. До уваги платників ЄСВ! Нова форма звіту – з 01 вересня 2018 року

Дата: 05.09.2018 08:34

До уваги платників податків! Сплачуйте податки на нові бюджетні рахунки.
Пологівська ОДПІ звертає увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018.

Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду, тобто до 11.09.2018, залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (зі старими реквізитами).

Нагадуємо, що з 02.07.2018 змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki)

До уваги платників ЄСВ! Нова форма звіту – з 01 вересня 2018 року

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування були внесені зміни відповідно до наказу Міністерства фінансів України 15.05.2018 №511 (далі – наказ №511), який набрав чинності з 01.08.2018 року.

Згідно з внесеними змінами з 1 серпня 2018 року за новими формами будуть подаватися  Додаток 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (звітний період серпень місяць 2018 року, термін подання протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду) та Додаток 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (звітний період за 2018 рік).

Звітність за новими формами, затвердженими наказом №511, подаватиметься платниками єдиного внеску, з 01.09.2018 за звітні періоди починаючи з серпня 2018 року.

Повний текст документу