Відкриття меморіального комплексу "Пам'ять"

Дата: 11.05.2018 08:32

Фото без опису 8 травня в пам'ять загиблим землякам при штурмі фашистської лінії "ВОТАН" в 1943 було відкрито меморіальний комплекс "Пам'ять". Данний комплекс був мрією вже покійного Скрибця Василя Івановича. Директор Олекіївського НВК Котенко Анатолій Левкович повідав всім присутнім про ті бої що відбувалися в далекому 1943 році, та про той подвиг що зробили нащі земляки.

Смирновська  об'єднана територіальна громада виносить велику подяку людям що сприяли створенню данного монументу директору ТОВ "40 РОКІВ-АГРО" Стецюну Анатолію Васильовичу, керуючим відділками Дубовику Миколі Миколайовичу, Біловецькому Володимиру Вікторовичу. Ковалеві 3 відділку ТОВ "40 РОКІВ-АГРО" Дзюбі Івану Дмитровичу, членові ГО "Берда" Білану Юрію Павловичу, командирові ГО "Берда" Калашнікову Сергію Вікторовичу, зварювальнику 3 відділку Каплію Віктору Васильовичу, механізаторам та робітникам 2 і 3 відділів Маслію Віталію, Худолеєву Миколі і Олександру,Німченку Анатолію Федоровичу.