Про забезпечення належного санітарного стану та заходи по благоустрою населених пунктів Смирновської ОТГ на 2018 рік

Дата: 18.04.2018 10:48

Фото без описуСМИРНОВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

17.04.2018                                      с. Смирнове                                           № 5-ад

Керуючись пунктом 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою впорядкування та організації робіт по благоустрою населених пунктів ОТГ, поліпшення їх санітарного стану, вважаю за необхідне:

1. Затвердити заходи по благоустрою населених пунктів ОТГ на 2018 рік (додається).
  2. Керівникам організацій, установ, приватних підприємств забезпечити виконання даних заходів.
  3. Депутатам сільської ради, забезпечити виконання заходів по благоустрою населених пунктів ОТГ на 2018 рік.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

до розпорядження сільського голови

від 17.04.20185-ад

ЗАХОДИ

по благоустрою населених пунктів Смирновської ОТГ на 2018 рік

1. Провести роботу по благоустрою територій біля закладів здоров’я, закладів освіти, адміністративних будівель організацій та підприємств, будинків культури на території Смирновської ОТГ.

Сільська рада, старостати, директор НВК, головний лікар, директор КДНЗ я/с, директори БК, керівники підприємств.

квітень

1. Упорядкувати  кладовища на території Смирновської ОТГ.

Сільська рада, доглядач кладовищ

постійно

1. Ліквідувати стихійні сміттєзвалища на території ОТГ.

Керівники організацій,

приватних підприємств,

КП «Господар 2016»

до 01.07.201.

1. Привести в порядок прилеглу територію біля магазинів,кафе.

Керівники приватних підприємств

до 01.05.2018, постійно

1. Благоустроїти територію біля адмінбудівель, відділень зв'язку, церкви, стадіону.

Сільська рада, керівники установ

червень-липень

1. Довести до відома населення інформацію про важливість знищення карантинних бур'янів та підтримку належного санітарного стану прибудинкових територій.

Депутати сільської ради

постійно

1. Проводити щотижня санітарні дні (четвер) на території ОТГ.

Сільська рада, старостати, керівники організацій, підприємств

постійно

1. Навести належний стан  біля пам'ятників загиблим воїнам на території ОТГ.

Сільська рада, старости

квітень.

1. Виділяти трактор під час проведення санітарних днів.

КП «Господар 2016»

постійно

Смирновський сільський голова                                                О. Я. Романюк