Герої не вмирають!

Дата: 15.03.2018 15:50

Фото без описуПам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне! ..

Сьогодні  ми збиралися  разом,  щоб  вшанувати  пам’ять нашого  земляка, учасника антитерористичної операції Дзизи Віталія Олексійовича.

Віталій Дзиза народився в 1994 році в селі Смирнове. Був молодшим із чотирьох дітей у сім’ї.

Влітку 2016 року Віталій підписав контракт зі Збройними силами України. Матрос. Старший навідник гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 1-ї роти 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС

10 березня 2017 під час   обстрілу на Маріупольскому напрямку 22-річний морпіх загинув смертю хоробрих.

Указом Президента України № 104/2017 від 10 квітня 2017 року «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання державного обов’язку» Дзиза Віталій нагороджений орденом «За мужність» 3 ступеня (посмертно)

Почесне право відкрити пам’ятний знак воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО надали дружині загиблого Інні Олександрівні та брату Юрію Олексійовичу.

Виступили заступник військового комісара Більмацького відділення Розівського ОРВК Качура О.О., перша вчителька Левицька Н.М., класний керівник Фік Л.М. та голова Смирновської сільської ради Романюк О.Я.