Більмацький район, Запорізька область

ДЮП.  Зональні змагання

21 квітня учасників зональних змагань ДЮП душевно зустрічала Чернігівка. Всіх учасників гостинні господарі пригостили чаєм та смачною випічкою. Після організаційних питань всі команди запросили в світлу залу, де і проходили змагання.

Представляла Більмацький район команда «Прометей» Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Учасники показали своє вміння в різних конкурсах. Най- кращими були у конкурсі плакатів, де вибороли І місце.
 Цікавим був виступ команди у конкурсі «Домашнє завдання».
 Не відставала команда від інших і в естафеті. Максим Лисенко з першого разу справився із завданням «Порятунок утопаючого»,  Юля Кривик показала своє вміння у розпізнаванні грибів та лікарських рослин,  Віка Дорошенко - майстерність у в’язанні вузлів, Віка Ходирьова – знання у медицині.
       Загальний результат – ІІІ місце. Ми вітаємо команду «Прометей» та зичимо їй нових успіхів.