«Сильна родина – міцна країна!»

Дата: 27.04.2017 15:28

Фото без описуШановні жителі!
Повідомляємо, що 13 травня 2017 року, в рамках традиційного святкування Міжнародного Дня сім’ї, Запорізькою обласною державною адміністрацією, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на площі «Маяковського» (м.Запоріжжя) проводиться соціальний захід «Сильна родина – міцна країна!», за участю керівництва області.

В рамках проведення заходу планується робота: спортивно-розважальний та дитячий сектори (конкурси, анімація), концертна програма, а також «Ярмарок соціальних послуг» (з 16.00 до 19.00 - розташування у агітаційних наметах стендів державних, комунальних та громадських організацій соціального спрямування, розповсюдження презентаційних матеріалів, безкоштовні консультації, проведення майстер-класів тощо).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході, буде дуже цікаво!