Дата: 23.01.2017 15:07

Фото без опису22 січня 1919 року було проголошено Акт воз`єднання УНР і ЗУНР. День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. З нагоди цього свята в закладах освіти та культури Смирновської об`єднаної територіальної громади було проведено уроки державності, виховні години, літературні вікторини, конкурси малюнків на патріотичну тематику, оформлено тематичні виставки.

З ініціативи відділу освіти культури молоді та спорту для працівників  Смирновської сільської ради провели інформаційну годину « Хай квітне у віках Соборна Україна». Присутні познайомилися з історією заснування свята Соборності, співали Державний Гімн України, слухали вірші про мужність, силу та непохитну волю українського народу. Словами вдячності ведучі згадали всіх тих, хто відстоює територіальну цілісність нашої держави в цей непростий для країни час, хвилиною мовчання вшанували загиблих під час воєнних дій, які відбуваються на сході України.