Запрошуємо на роботу.

Дата: 22.11.2017 13:49

Фото без описуСмирновська  сільська рада  Більмацького району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
Директора Смирновського сільського будинку культури;

Особа, яка претендує на посаду, повинна мати вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіти державною мовою, здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Необхідні документи: заява з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»,  автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії паспорта та  документів про вищу освіту, військовий квиток (для військовозобов'язаних). Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.

Подавати  за  адресом : 71040, с. Смирнове,  вул. Торгова, 1,    Сільська рада.

Термін  подання документів – 30 днів  з  дня  опублікування  оголошення.  Довідки за телефонами:  7-43-45.