Як ми святкували день захисника України.

Дата: 27.10.2016 11:49

14 жовтня 2016 року день захисника України, з приводу данного свята на нашій території був проведений святковий концерт, присвячений Дню захисника України.

На який запросили  учасників АТО, воїнів-афганіців, ветеранів війни, жителів сіл Смирновської ОТГ , воїнів 40 окремої артилерійської бригади , які потім взяли участь в у освяченні прапора ГО  «Загін місцевої самооборони Берда » та відкритли меморіальну дошку у с. Вершина Друга  на руїнах церкви, яку відвідував національний герой  Н.Махно, після чого всі побували в краєзнавчому музеї с.Вершина Друга, де існує окрема експозиція новітньої історії (військові дії на сході). В Олексіївській школі були проведені змагання серед хлопців, переможцям конкурсів Котенко А.Л. вручив грамоти. Серед гостей свята був присутній і наш голова сільської ради Романюк О.Я. який також відкривав меморіальну дошку на руїнах церкви.

Далі приведений список заходів що проводилися з приводу данного свята.

• Тематична виставка в бібліотеці літератури, фотоматеріалів,  присвячених подвигам захисників Вітчизни в зоні АТО
  • Бесіди, виховні години, присвячені Дню Захисника Вітчизни
  • Конкурс козацької інсценованої пісні «А ми тую козацькую славу збережемо»
  • Конкурс серед молодших школярів «Звичаї та традиції козаків».  Свято «Козацькі забави».
  • Виставка вітальних  листівок,  малюнків
  • Усний журнал «Місцями козацької слави».
  • Перегляд  відеофільмів, презентацій присвячених Дню Захисника Вітчизни
  • Святковий концерт , присвячений Дню захисника України, на який запросили  учасників АТО, воїнів- афганіців, ветеранів війни, жителів сіл Смирновської ОТГ , воїнів 40 окремої артилерійської бригади ,
  • Освячення прапора ГО  «Загін місцевої самооборони Берда » та відкритті меморіальної дошки у с. Вершина Друга  на руїнах церкви, яку відвідував національний герой  Н.Махно.
  • Єкскурсія в краєзнавчому музеї с. Вершина Друга, де існує окрема експозиція новітньої історії (військові дії на сході).