«16 днів проти насильства»

Дата: 13.12.2016 11:12

Фото без описуЗ 25.11.16 по 10.12.16 відбулася щорічна акція «16 днів проти насильства». Фахівець із соціальної роботи Тарасенко Д.О. провела з учнями (підліткового віку) Смирновської філії Олексіївської ЗОШ I-III ст. та Олексіївської ЗОШ I-III ст. бесіди та лекцію на тему: «Насильство. Види насильства та способи його уникнути», «Скажемо насильству – ні!».

Діти були активні, слухняні, все обговорювали та висловлювали власні думки. В кінці кожен отримав декілька буклетів «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!». Також всі отримали пам`ятки «Стоп насильству!». В кінці акції діти пройшли тестування «Взаємини в родині», за результатами яких було визначено, що насильство в даних сім’ях відсутнє. Також в рамках акції було проведено конкурс малюнків серед всіх бажаючих учнів на тему «Моя сім’я – мій захист!». Малюнки було відправлено до районної адміністрації, де пізніше оберуть переможця.