Більмацький район, Запорізька область

Грамота найкращому навчальному закладу за участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус-2016»

16.03.2017 року у Смирновській філії Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  провели урочисту лінійку. Завідувач філії Крутько А.В. оголосив про нагородження філії «Грамотою найкращому навчальному закладу за участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус-2016».

Учасникам ігор «Геліантус», «Колосок», «Кенгуру» вручили сертифікати, побажали успіхів, натхнення, наполегливості.

Результативність: «Геліантус»: 6 переможців, 5 грамот з предметів (географії, фізики, біології), 6 переможців на шкільному рівні.

«Колосок»: 15 переможців (золотий сертифікат), 14 лауреатів (срібний колосок). Провели цього дня конкурс «Кенгуру», в якому взяли участь всі бажаючі.