Більмацький район, Запорізька область

Першовересень – свято Знань!

Цього дня дзвоник покликав на перший урок дітлахів Смирновської громади. Ця чудова подія  єднає усі покоління. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій, але знаковим є, насамперед, для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками.

На подвір’ях шкіл зібралися учні, батьки, гості. Лунали щирі побажання , привітання, не обійшлося і без подарунків. Найбільшим із них  для школярів стали відремонтовані школи. Білизною виблискують рівненькі стіни у Олексіївському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» (таку назву тепер має цей навчальний заклад).  Для малечі облаштували ігрову кімнату, а для всіх учнів придбали  шкільний автобус. У  Смирновській філії Олексіївського НВК тепер новенька підвісна стеля та вхідні двері. Зроблено косметичний ремонт у Титовській філії.

Народний депутат  О.С.Пономарьов для першокласників усієї громади передав бездротові колонки.

Учні та вчителі щиро дякують благодійникам за щедрі подарунки .