КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР

Дата: 19.10.2017 08:01

Фото без опису6 жовтня 2017 року завдяки зусиллям директора РЦСССДМ Марусяк О.В. для фахівців із соціальної роботи відбулася поїздка до КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР.

На сьогоднішній день в школі навчається 216 учнів:

Школа І ступеня:

9 класів, у яких навчається  99 дітей.
          Категорія дітей: -   - з порушеннями розумового розвитку;

-  з затримкою психічного розвитку.

Термін навчання: 5 років - з підготовчого по 4 клас.

Школа ІІ ступеня:

10 класів, у яких навчається 117 дітей

Категорія дітей:     - з затримкою психічного розвитку (5-9 класи);

- з порушеннями розумового розвитку (5-10 класи);

Випускники з порушенням розумового розвитку отримують свідоцтво спеціального зразка.

Учні із затримкою психічного розвитку отримують свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Директор школи – Столяренко С.А. - дуже приємна людина, яка повністю віддається своїй справі і робить для своїх учнів по максимуму комфортні умови для навчання, виховання, розвитку та проживання.

Територія школи-інтернату дуже велика: 2-х поверховий навчальний корпус, окремий корпус для навчання 1-4 класів, медпункт, спортивний стадіон, 2-х поверховий гуртожиток, спортзал, вуличні тренажери, більярд, сауна, будинок культури, спеціальні робочі майстерні і т.д.

Пріоритетними напрямками роботи педагогічного колективу школи-інтернату на 2017 навчальний рік є:

-        створення умов для надання кожному учню того рівня освіти, який відповідає його здібностям та індивідуальним особливостям;

-         удосконалення навчально-виховного, корекційно-реабілітаційного процесів на основі провідних ідей педагогіки та психології;

-          формування ключових компетентностей у дітей з особливими освітніми потребами, індивідуалізація навчально-виховного процесу згідно потреб і запитів особливостей учня;

-           створення сприятливого освітнього середовища для всебічного розвитку особистості;

-          збереження, зміцнення, формування та корекція здоров’я учнів, виховання навичок здорового способу життя.

Вражень від поїздки безліч, але головне, що всі вони лише позитивні.

Фахівець із соціальної роботи Смирновської ОТГ Тарасенко Д.О. була приємно вражена умовами, які створили для дітей, наявністю великої кількості гарних спеціалістів, які прикладають максимум зусиль для всебічного розвитку кожної дитини.