КДНЗ я/с "Колосок"

Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Колосок»

P9080081

Назва закладу: Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла – садок “Колосок” Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Тип навчального закладу: загального розвитку
Адреса: 70667 вул. Юрченка 1, с. Олексіївка, Більмацький р- н. Запорізька обл.
тел. 92–43-84, e-mail: oleksiivka.kolosok@ukr.net
Дата заснування навчального закладу: 1969 рік
ДНЗ розрахований: на 32 дитини
Фактично відвідує: 46 дітей
Режим роботи ДНЗ: 7.00-17.30
Групи різновікові: 2, з них:

• одна група - для дітей 2-4 років (7.00-17.30)
  • одна група - для дітей 4-6 років (7.00-17.30)

Організація навчально-виховного процесу здійснюється згідно з Законом України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мову», «Про захист дитинства», згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні та за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».

За освітніми лініями:

• Особистість дитини (фото)
  • Дитина в соціумі(фото)
  • Дитина в природному довкіллі(фото)
  • Дитина у світі культури(фото)
  • Діяльність дитини(фото)
  • Ігрова діяльність дитини(фото)
  • Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі(фото)

Основним завданням дошкільного закладу на протязі останніх трьох років є формування здорового способу життя, бережливого ставлення кожної дитини до власного здоров’я. Ми зі спортом дружимо виростаєм дружніми. (фото)

• Заняттям з фізичної культури приділяється особлива увага. Інструктор з фізичної культури на своїх заняттях впроваджує інноваційну технологію Фітбол-гімнастику як сучасну здоров’язбережувальну технологію.(фото)
  • Здоров’я це і дотримання режимних моментів.(фото)
  • У 2014-2015 році вихователі групи старшого дошкільного віку презентували освітній проект «Малятко здоров’ятко», який вчить дітей основним правилам здорового способу життя (фото)
  • У закладі працює кваліфікована медична сестра старша (фото) яка проводить просвітницьку роботу щодо здорового способу життя з батьками, колегами , дітьми.
  • одним із пріоритетних завдань на протязі двох останніх років є «Формування соціального досвіду дітей в процесі морально-патріотичного виховання» (фото)
  • Результатом роботи з морально-патріотичного виховання є і міні музей у нашому закладі
  • Досягненнями є розроблений вихователями групи старшого та середнього дошкільного віку освітній проект з морально-патріотичного виховання, який було продемонстровано на відкритому показі для вихователів району «Українська народна іграшка»  (фото українська народна іграшка)
  • В нашому закладі особлива увага приділяється співпраці з батьками, налагоджений контакт з батьківським комітетом дає змогу спільно вирішувати будь які питання (фото співпраця з батьками)

Наші випускники – наша гордість, пташенята, які покидають наше гніздечко

Свято для дітей!

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже позаду перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло це свято у нашому дошкільному навчальному закладі. 31 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьків, бабусь і дідусів, вчителів та всіх бажаючих. Вони прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році всього 12. Зусиллями педагогічного колективу організоване цікаве та змістовне свято, яке запа­м'ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

16:03:00 02.06.2017

Святкували й мам вітали

До Міжнародного Жіночого Дня в дитсадку провели святкові вистави. На святі розказували вірші та вітали всіх жінок, а мамам та бабусям дарували власноруч зроблені квіти.

11:22:00 10.03.2017

Гілочка гойдається свято починається!

Новий рік чекали з нетерпінням у садочку "Колосок" малеча і дорослі .Цей довгоочікуваний день настав. Святково прикрашена ялинка та вихователі гостинно приймали гостей. Дорослих зі святом привітала керівник дитячого садка  Каретник О.В. побажала їм щастя та здоров`я в новому році, а також подякувала за співпрацю батькам, Смирновській громаді, та агрофірмі "40 років жовтня". На свято окрім Діда Мороза завітала баба яга та багато казкових героїв.

13:34:00 29.12.2016

Дід мороз спішить до дітлахів!

Новий рік чекали з нетерпінням у садочку "Колосок" малеча і дорослі .Цей довгоочікуваний день настав. Святково прикрашена ялинка та вихователі гостинно приймали гостей. На свято, крім гостей , та рідних малечі, завітали Снігуронька та Дід Мороз. Свято вдалося на славу, дітлахи співали, танцювали, водили хоровод та ловили Діда Мороза. Традиційно Дід Мороз із Снігуронькою слухали вірші малечі. До поздоровлення долучилися  голова Більмацької адміністрації Попов А.В. та помічник народного депутата Пономарьова А.С.,Єрмак І.О., які, крім поздоровлень, подарували дітлахам дитсадка солодощі та подарунки від народного депутата О С Пономарьова.

13:40:00 27.12.2016